Ostrava Fashion Weekend 2017

Tohle bude takovej muj malej #tbt na Ostravskej Fashion Weekend, kterej se konal minulej podzim v Ostravě. Ptáte se proč právě teď?

Za prvý jsem lazy ass bitch a všechno mi trvá a za druhý byl právě MBPFW takže jsem si na to vzpomněl…

Video z Ostrava Fashion weekend 2017

Nebudu tady řešit jednotlivé přehlídky ani návrháře, na víc z Ostravy se můžete podívat na mým youtube nebo na Facebooku OFW. Byl to druhý ročník, téhle akce, která se koná v Ostravě a doufám, že to nebyl poslední kam jsem se podíval.

V Ostravě jsem žil 2roky a máme takovej love-hate relationship, což je celkem pochopitelné, protože to je místo, kam nejedete na dovolenou ani to není zrovna centrum naší galaxie a po prvních pár minutách v Ostravě si říkáte WTF…

Každopádně přes všechny mé mixed feelings má Ostrava své kouzlo a tohle kouzlo má i OFW(Ostrava Fashion Weekend).

Největší body má OFW za místo! Oblast Dolní Vítkovice je prostě osobitá a jedinečná a jsem rád, že se tahle akce konala právě tam. Výběr návrhářů a jednotlivé fashion bloky byly fajn až na pauzy mezi přehlídkama, byly krátké na to zajet někam mezi lidi a dlohé na to, že v tý oblasti není vlastně vůbec co se dá dělat(jeden bar, kterej byl pořád totalně plnej lidi). Jakoby nečekal jsem žádnou extravaganci ani YSL ale bylo mile překvapení vidět návrháře z česka a polska, kteří mají koncept.

Kapku horší to bylo s organizací. S ohledem na fakt, že se jednalo o druhej ročník tomu nemůžu nic vytknout a je mi jasný, že se celej OFW team bude zlepšovat a moc se těším na progres, kterej udělaj, protože tahle akce má velkej potencial. Hodně bych ocenil doprovodnej program, kterej by tak nějak zaplácnul tu mezeru mezi jednotlivejma show nebo třeba nějaké pop-up bary/kavárny/restaurace ať se můžu příště pořádně předávkovat kofeinem a lehce se opít.

Pokud jste z Ostravy určitě si nenechte ujít tuhle událost a pokud máte rádi fashion eventy určitě stojí za to se do Ostravy zajet podívat a spojit to s OFW.

 

 

 

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *