Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster – Hot or Not?

Každý jaro se na trhu vyrojí množství novejch hydratačních přípravků, sér a boosterů a většina lidí kromě alergie řeší i čím svou pleť připravit na nadcházející léto.

Ve spolupráci s Elite Bloggers chtělo znát Vichy můj nároz na novinku Vichy Minéral 89 Hyaluron-Booster a poslali mi jej k testování. Poslední 2 měsíce jsem jej zařadil do své pravidelné skincare a používal ráno a večer. Taky jsem to bral tak trochu jako challenge s ohledem na to, že produkty od Vichy nepoužívám pravidelně ale je dobrý čas od času rozšířit svý obzory.

Jestli jste nikdy neslyšeli o boosterech je čas tohle slovo začít používat. Na rozdíl od sér, která jsou většinou koncentrovaná a obsahují intenzivní dávku účinejch látek, kterou dostávají do pleti jsou boostery takový posilovače účinku. Většinou je booster větší než sérum, používáte ho více než séra a lze použít několikrát během dne.

Booster se používá ideálně na vyčištěnou pokožku jako první krok vaší skincare ale jde použít i během dne k dodání extra hydratace.

O tom, že obsahuje 11 ingrediencí, mineralizujicí termální vodu v koncentraci 89% a kyselinu hyaluronovou si můžete přečíst na internetu.

Na internetu se taky píše, že by měl posílit kožní bariéru, pleť se stane odolnější vůči znečištění, stresu a únavě. Dodá vám hydrataci a vyplnění. Taky tam jsou příklady klinických testů ale nemám doma laboratoř abych posoudil to všechno co se píše na internetu a dávám přednost svýmu názoru a hlavně možnosti si tenhle booster za přibližně 500kč otestovat na vlastní kůži.

První věc, o který jsem už mluvil na instagramu a která mě baví je balení. Tónovaná skleněná lahvička s pumpičkou vypadá hezky je kvalitní a vypada stylově. Mám rád tyhle ¨expensive looking¨ balení a s pumpičkou se nemusíte bát, že se dovnitř dostanou bakterie z prstů.

Jedná se o čirej gel bez výrazný vůně(voní svěže lehce po čistý vodě) nemastí ani nezatěžuje a rychle se vstřebává do pokožky. Osobně je pro mě důležitej komfort na obličeji a tenhle booster v podstatě na svým obličeji nepostřehnete. Prvních pár sekund nechává lehce lepivej pocit na obličeji kvůli kyselině hyaluronové, ten pocit ale po chvilce zmizí.

Hydratací jsem posedlej a po pár použití poznám co funguje a co pro vás nic moc neudělá. U Minéral 89 jsem neměl problém si na něj zvyknout nebo si ho oblíbit. Hezky zapadl mezi mou skincare a nezačal mi dělat na obličeji peklo ani akné. Btw 89 neznamená rok mýho narození ale procento termální vody, který se o hydrataci stará.

Neřekl bych, že nějak zázračně vyplnil moji plet‘ nebo ji nějak pozorovatelně posílil ale dobře hydratoval a já neměl v průběhu dne pocit, že i při větším vystavení sluníčku moje pleť přichází o hydrataci. Říct o svým obličeji, že vypadal šťavnatě zní divně ale asi tímhle slovem bych to popsal nejlépe.

Pravdou je, že každej přípravek působí na každýho jinak a v tom je kouzlo celýho kosmetickýho světa ale na jedno by měl bez ohledu myslet každej a to je hydratace.

Minéral 89 má velký plus za dávku hydratace, kterou vás nakopne a za nemastnou takřka nepostřehnutelnou struktůru.

Nenahradil místo mým all time favorite produktům, který jsou několika násobně dražší ale ve svý cenový kategorii patří mezi top hráče a bez obav můžu říct, že to nejsou vyhozený peníze.

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *