Snídaně se Sephorou

Minulej týden bylo pár eventů, který se nesly v duchu super potravin a kosmetiky, která frčí na super ingrediencích. Kokos, med, kapusta, rajčata, celer, káva, cukr, avokádo, zelený čaj, uhlí, řasy a podobný věci se na nás sypou ze všech stran….

Hned v úterý ráno jsem se dokopal na brunch na Staromák, kde kromě hezkýho posezení s lidma od časopisů, influencerů a milejch lidí z týmu Sephora čekala skvělá káva, dobrý jídlo a hromada kosmetickejch novinek i oblíbenejch stálic.

Tyhle značky se dají najít pouze v Sephoře a všchny jsou z velký části přírodní nebo používají super ingredience, který dělaj léto ještě víc fresh.

 

Youth to the People je kalifornská značka, a jejich zelenej cleanser se špenátem, kapustou a zeleným čajem je láska a mám už druhý balení. Má dokonalý balení a celej ten koncept mladý fresh značky mi přijde super. Plánuju si koupit age preventing masku a rozhodně musím zkusit jejich hydratační krém.

Frank body patří mezi moje oblíbence už nějakou dobu a jsem posedlej vším, co představí. Maj jedny z nejlepších peelingů, který jsem kdy zkusil a od doby, co jsem slyšel jak tahle australská značka vznikla jí miluju ještě mnohem víc. Kávový peelingy jsou nejvíc a mezi mé nejoblíbenější patří peeling na rty a kávovo-kokosový peeling. Velký plus je příjemná cena.

Pokus jste neslyšeli o Origins, doporučuju se na ně podívat. V 95% používají přírodní látky, a mají širokej výběr všeho možnýho a aktuálně jednu z nejlepší kosmetiky na českým trhu. V česku už jsou nějakej ten pátek(přibližně rok) a shoudou okolností jsem ve čtvrtek byl pozvanej na event Origins, takže se více informací o týhle značce dočtete v dalším článku.

Sephora collection asi není potřeba představovat. Vlastní brand Sephora, která nabízí úplně vše v super kvalitě za dobrou cenu. Sephora ví jak dělat kosmetiku a každej rok obohacuje svou kolekci o nový skvělý kousky jak v dekorativce tak i skincare.

Peelingy na rty, plátýnkový masky nebo tělový krémy jsou moji oblíbenci. Každopádně celá Sephora kolekce je až moc velká na to abych se do ní tady teď pouštěl a v průběhu léta o ni napíšu samostatnej článek. Každopádně ananasová maska na nos nebo kokosovej krém na ruce a tělo jsou top.

Další značky jako Boscia, Farmacy, Mustus nebo papa recipe, který jsou super ingrediencí plný jsem ještě neměl šanci otestovat, ale vypadaj dost zajímavě a rozhodně probudily můj zájem. Více informací se o nich dočtete na stránkách Sephora, který jsou tady.

Původně jsem chtěl napsat jeden článek a spojit Sephora a Origins event dohromady a zařadit to do storytime. Bylo by to ale moc dlouhý…

Jak jste na tom vy a super ingredience? Myslíte si, že to funguje nebo je to jen marketing?

Osobně jsem velkej fanda přírodních látek, vzácnejch olejů a výtažků ale mám rád, když za tím stojí dobrý laboratoře, který ví co dělaj. Nejsem rozhodně zralej na to si na obličej plácnout pampelišku a banán a říkat tomu bio kosmetika.

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *