Origins?!

Abych vás uvedl do obrazu tenhle článek píšu pozdě!

I přesto, že tohle byla launch párty(asi tři týdny zpět) je značka Origins k dostání na českým trhu už nějakej pátek a to exkluzivně v Sephoře.

Takže celkovej vibe pozdního blogu s opožděnou launch párty dává smysl.

Nečekejte žádnou recenzi, zcela záměrně tento článek přidávám do storytime.

Ok, když opomenu, že se launch konal v týdnu ve dvě odpoledne v centru Prahy asi ve 30 stupních v malým skleníku(čti Cathedral Cafe) a místo ve stínu nebo na sezení bylo zabraný asi už v 13:30 to byl event plnej barev.

To nejlepší na celý akci byly květinový dekorace(nemám páru jak se jim říká), který byly absolutně dokonalý. Nikdy jsem si nemyslel, že budu hotovej z kytek, ale tohle bylo skvělý a Ivan Šablatúra, kterej dělal květinovou výzdobu je fakt machr.

Začíná to znít, že jsem z beauty přešel na přírodu – vůbec!

Nezakládám herbář, ani nefotím pampelišky na louce dokonce ani nehodlám objímat stromy na Vysočině.

Takže zpět k eventu.

Klasickej seznam pozvanejch z beauty světa nepřekvapil. Měl jsem kapku problém, mezi mechem a větvičkama poznat co je jídlo a co dekorace – díky současnýmu trendu podivnýho jídla se mám dost často problém najíst.

Origins je značka založená na rostlinách a super ingrediencích, který jsou momentálně trendy a je kolem toho velkej hype. Origins uvádí, že jeho produkty jsou z 95% přírodní, netoxické(díky bohu), made with only good stuff(tohle píšou na svým oficiálním instagramu a tak jsem rád, že to co dělají není z toxickýho odpadu).

Po všech těchto informacích, který mi Origins předal musím říct, že tuhle značku nechápu…

Nejde o to, že bych Origins neznal, myslím, že o něm vím víc než samotný lidi, který ho používaj. Zaujal mě už před lety díky spolupráci s Dr. Weilem…

Origins je v US poměrně dost známej brand ale s lokální komunikací značky mám problém.

Ale jak jsem říkal: tohle není recenze takže nebudu zatím zabíhat do detailů…

Končím se svou úvahou proč koupit Origins nebo na místo toho sáhnou po jiný značce.

Až najdu důvod proč tak se o něj podělím. Zatím zapadá Origins do šedý zóny, kdy ničím nenadchl ani neurazil ale rozhodně nemůžu říct, že je něco čím překonává konkurenci.

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *