Origins?!

Abych vás uvedl do obrazu tenhle článek píšu pozdě!

I přesto, že tohle byla launch párty(asi tři týdny zpět) je značka Origins k dostání na českým trhu už nějakej pátek a to exkluzivně v Sephoře.

Takže celkovej vibe pozdního blogu s opožděnou launch párty dává smysl.

Nečekejte žádnou recenzi, zcela záměrně tento článek přidávám do storytime.

Ok, když opomenu, že se launch konal v týdnu ve dvě odpoledne v centru Prahy asi ve 30 stupních v malým skleníku(čti Cathedral Cafe) a místo ve stínu nebo na sezení bylo zabraný asi už v 13:30 to byl event plnej barev.

To nejlepší na celý akci byly květinový dekorace(nemám páru jak se jim říká), který byly absolutně dokonalý. Nikdy jsem si nemyslel, že budu hotovej z kytek, ale tohle bylo skvělý a Ivan Šablatúra, kterej dělal květinovou výzdobu je fakt machr.

Začíná to znít, že jsem z beauty přešel na přírodu – vůbec!

Nezakládám herbář, ani nefotím pampelišky na louce dokonce ani nehodlám objímat stromy na Vysočině.

Takže zpět k eventu.

Klasickej seznam pozvanejch z beauty světa nepřekvapil. Měl jsem kapku problém, mezi mechem a větvičkama poznat co je jídlo a co dekorace – díky současnýmu trendu podivnýho jídla se mám dost často problém najíst.

Origins je značka založená na rostlinách a super ingrediencích, který jsou momentálně trendy a je kolem toho velkej hype. Origins uvádí, že jeho produkty jsou z 95% přírodní, netoxické(díky bohu), made with only good stuff(tohle píšou na svým oficiálním instagramu a tak jsem rád, že to co dělají není z toxickýho odpadu).

Po všech těchto informacích, který mi Origins předal musím říct, že tuhle značku nechápu…

Nejde o to, že bych Origins neznal, myslím, že o něm vím víc než samotný lidi, který ho používaj. Zaujal mě už před lety díky spolupráci s Dr. Weilem…

Origins je v US poměrně dost známej brand ale s lokální komunikací značky mám problém.

Ale jak jsem říkal: tohle není recenze takže nebudu zatím zabíhat do detailů…

Končím se svou úvahou proč koupit Origins nebo na místo toho sáhnou po jiný značce.

Až najdu důvod proč tak se o něj podělím. Zatím zapadá Origins do šedý zóny, kdy ničím nenadchl ani neurazil ale rozhodně nemůžu říct, že je něco čím překonává konkurenci.

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *