La Mer…

Jestli momentálně šetříte na dovolenou nebo auto nedoporučuju vám pokračovat ve čtení.

La Mer patří mezi jednu z těch nejdražších značek na světě ale současně patří mezi jednu z těch nejlepších.

Poprvý jsem se s La Mer setkal v Londýně v Harrods, kde jsem nakupoval a přede mnou se zjevil stánek s ikonickým krémem Créme de la Mer. Nebudu tvrdit, že mě nepřekvapila cena – pár set liber za krém, zní šíleně, ale o to víc mě zajímalo proč.

Udělal jsem svůj research a zjistil, že tehle krém vznikl v 70tých letech. Za vznikem tohoto krému stojí vědec, který dělal nějaký letadla(Dr. Max Huber) a po úrazu a popálení jeho obličeje vytvořil tento krém aby pomohl regeneraci svého obličeje.

Vůbec si nedovedu představit jak celý proces výroby krému vypadá, já nejsem schopnej zajít nakoupit potraviny natož vyrobit krém… jasný, trvalo mu to 12 let, ale i přesto klobouk dolů.

Celá značka La Mer stojí na bohatstí moře a látek(rostlin) z moře, které podporují regeneraci a hydrataci pleti. Mořské řasy a minerání oleje spolu s kombinací dalších účiných látek(přečtěte si složení), které procházejí procesem fermentace stojí za celým zázrakem La Mer(tohle je hodně v kostce, ale nikoho nebaví číst pohádky o tom jak věci fungujou-prostě musí fungovat).

Ale vážně to funguje?

Klasickej krém La Mer, který se od svého vzniku v podstatě moc nezměnil má hutnější struktůru. Má lehkou vůni(říkám tomu po penězích) a balení, který přímo volá moje jméno.

Je úplně ideální na chladnější měsíce nebo pro velmi suchou plet‘. Na léto bych volil spíše odlehčenou verzi soft cream nebo gel cream.

Svět se dělí na dvě části. Jedna by pro La Mer zabíjela a nedají na tento zázrak dopustit a druhá část není fanoušek La Mer pro jeho vysokou cenu a údajně průměrné výsledky.

Dlouho jsem byl v neutrální zóně. Používal jsem krém, kterej tak docela neseděl mé pleti a to se zákonitě odrazilo v mým levelu spokojenosti. Když jsem nasadil správnej ¨model¨ vše bylo hned jiný a já po čase začal pozorovat výsledky ve svým stavu obličeje.

Od 70tých let se portfolio La Mer rozrostlo o další skincare ale i beauty přípravky. Makeup, bronzer, pudr a další beauty věci jsou plný skincare prvků týhle značky.

Krém na oči od La Mer je boží a patří mezi moje TOP přípravky na oční okolí. A myslím, že nejsem jedinej, kdo na tento oční krém nedá dopustit. Celkově týhle značce propadlo spousta celebrit a vlivnejch lidí, který potřebujou vypadat dobře a nejsou zrovna hvězda Disney channelu.

Další z věcí, bez který si svou koupelnu nedovedu představit je The replenishing oil exfoliator.

 Scrub, kterej v sobě má lehké částečky cukru a mořské sole a jemně odstraňuje nečistoty, suchou kůži a vyhlazuje jemné linky. Má skvělou struktůru a ještě lepší vůni. Mořské řasy čistí póry a minerální oleje zjemňují a vyhlazují.

La Mer není značka pro celou populaci ani něco co dostanete jako dárek ke koupi pracího prášku. Je to luxus jedný z těch nejlepších dostupnejch skincare, který si můžete dopřát u sebe doma.

Určitě vám správnou péčí o pleť může pomoct k dokonalý pleti ale nedělá zázraky-nestačí namazat krém za 5tisíc na obličej a čekat, že se to udělá dokonalý samo.

La Mer má výsledky a to je přesně to co od skincare čekám.

 

 

 

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *