Nová Sephora…

Tohle zní kapku jako clickbait ale není! Nová Sephora se otevřela před pád dny na Smíchově a ještě teď celá voní novotou. Tak celkově jde o událost, která se v beauty světě neděje každý den a tak se o to alespoň krapet musím podělit…

Nová Sephora není jen nová ale je lepší protože je větší – rovnou největší a upřímně jsem se na ní těšíl rok (hned od chvíle kdy jsem zaslechl, že se to plánuje).

Jak jsem říkal, je na Novým Smíchově v prvním patře a je fakt velká, takže nejde přehlídnout a v mých očích dala Smíchovu důvod proč bych tam měl jezdit častěji.

mini Skincare martek Sephora

Sephora (už od otevření Chodova) představila nový koncept prodejen, který maj po celým světě. Jsou větší, otevřenější s beauty barem uprostřed a velkým množstvím stojanů, který reprezentujou jak klasické značky, tak značky, které má exclusivně jen Sephora nebo značky, které nejsou v česku zatím tak docela mainstream.

 

Vůbec jsem neřešil dekorativku, ale podle reakcí beauty blogerek usuzuju, že je to sedmý nebe(nemluvě o uvedení Fenty beauty začátkem září do česka).

 

Na plný čáře u mě vede skincare regál, kterej je naprosto bezkonkurenční a našlapanej tím nejlepším ze světa skincare od high end značek, přes organický super potravinama nabitý zázraky až po korejskou skin care.

Skin care nebe v čele se Sisley Paris

Nezvládnu vyjmenovat všechno ale jen tak pro info pár nových značek, který jsou v Sephoře a který mě zaujaly. Takže si prohlídněte fotky a doporučuju všem se do nový Sephory vydat!

 

Kapku mimo klasikej range produktů Sephora jsou lahve na vodu. Ale beauty začíná pod kůží a pitnej režim je základní kámen všeho. Stylový Lahve od bkr maj super design, kterej dokonce i mě nutí pít(nebo alespoň nutí přemýšlet nad tím, že bych začal víc pít).

Nemluvě o tom, že polovina mých kámošu dostane tuhle lahev k Vánocům…

bkr stylové lahve na vodu
bkr designové lahve

Můj nejoblíbenější parfém Terre d Hermes má novou odlehčenou variantu a tanhle vůně je exkluzivně v Sephoře a jako první byl právě na Smíchově.

Je úžasnej, čekali jste něco jinýho?

 

Překvapení se pro mě stala značka Acqua di Parma o které jsem toho hodně slyšel ale nikdy jsem jí nijak blíže nezkoumal.

Acqua di Parma

Z celý palety vůní, které mají jsem měl dost velkej problem vybrat tu nejlepší, protože každá má svý kouzlo a z celýho procesu čichání se stala Sofiina volba.

 

perfektní dárek a luxusní svíčka Acqua di Parma

Největší překvapení je pro mě ale ETAT LIBRE d ORANGE. Mají parfém, kterej se jmenuje konec světa, hned se z toho stala moje láska a důvod proč se ráno probouzím. Tak celkově jsou dost kreativní a krom konce světa mají taky Oheň, Stín a další zajímavý vůně, kde je použit například střelný prach a podobně( Praha by mohla vydat svůj parfém s názvem hromadná doprava…).

originální vůně od ETAT LIBRE d ORANGE

Třešničkou na dortu byl pult hned vedle, kde jsou přírodní vůně, v hezkým designu. Přiznám se, že zatím o týhle značce nic moc nevím krom toho, že hezky voní.

Slogan Detox your life se u týhle řady parfému 100bon vysloveně hodí.

přírodní vůně 100bon – detox vůně

 

O parfémech budu brzy psát samostatný článek.

Příběhy o tom jak vznikají jsou takový malý pohádky, který stojí za to vyprávět…

 

Nová Sephora je prostě boží!

 

 

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *