Vánoce v Sephoře 2018

Dlouhou dobu jsem nic nenapsal, tak sorry jako. 

V poslední době jsem svý aktivity přesunul na jiný platformy ale omlouvám se všem vám, kdo můj blog čte nebo četl.

Jako každý rok tak i tento nás pozvala Sephora do překrásných prostor(neptejte se kam, nepamatuju si název) aby předstvavila novinky na zimu a hlavně na Vánoce, který pomalu ale jistě klepou na dveře. 

Unboxing věcí, beauty novinek jsem tento rok udělal s Mari Prachařovou na jejím YT kanále – link zde. Mari se vyzná v beauty přece jen více než já a já naopak rozumím skincare. Mimochodem doporučuju Mari sledovat na Instagramu.

V tomhle článku se zaměřím na event samotnej(ano pořád nevím kde se konal) a ukážu vám pár věcí, který mě zaujaly. Takže to bude více o obrázkách, který se na můj instagram už nevešly.

Vše se dá pořídit v Sephoře nebo na eshopu od začátku listopadu do vyprodání zásob.

Tenhle rok je hlavní moto Vánoc v Sephoře modrá a sovy. Jako každej rok, je to dotažený do detailu a předpokládám, že hrnky a další doplňky zmizí z pultu bleskovou rychlostí.

 

Sephora collection je každoroční klasika, která zachrání každýho, kdo si neví rady s dárky. Tento rok se rozrostla o nový masky(jsou skvělý) a dají se pořídit rovnou v super setech.

 

Největší TIP na dárej je podle mě značka bkr, která je v Sephoře nová, a omrknout se dá na Novým Smíchově nebo online.

Bkr jsou stylový lahve protože hydratace je klíč k hezký pleti a velkej bonus je, že jsou prostě hezký a udělají radost každýmu. Nadčasovej dárek. Mám černou s jehličkama a v podstatě nepiju z ničeho jinýho. Kromě černý je velký množství barev pro každýho a dělá se ve dvou velikostech a několika finishech.

 

Etat libre d Orange – asi nemusím zmiňovat, že toto je moje nejoblíbenější značka podzimu a nová vůně I am trash mě dostala ihned svým jménem ale také vůní. Další unisex vůně, u který zaručuju, že se lidi budou ptát co je zač. K dostání je opět na Smíchově nebo online.

 

NARS představil nový punk balení a myslím, že tímhle nadchnete každou milovnici malovátek

 

Tohle není zdaleka konec všech novinek Sephora pro Vánoce 2018. Každej brand představil nový balení nebo nový produkty pro Vánoce. Každopádně budou bohatý a stát za to – jako každej rok.

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *