Doplňky stravy

Minulý rok to bylo dost divoký, ale během všech lockdownů a vyznávání se v opatřeních jsem si oblíbil používání doplňků stravy a našel v nich spoustu výhod.

O pár svých oblíbenců se tedy podělím:

Kyselina Hyaluronová

O účinku kyseliny HA v kosmetice se ale bavit nebudeme. Molekuly této kyseliny k sobě přitahují vlhkost z okolního prostředí a jsou velmi oblíbené v péči o pleť a boji s vráskami.

Kyselinu HA je ale možné přijímat i vnitřně(teda tu, která je pro to určena).

Přibližně půl roku jsem bral kapky od N-Medical, které jsem se každé ráno kapal do vody hned po ránu. Velký plus vidím v rutině, kterou jsem zavedl – voda je po probuzení důležitá(během noci se tělo dehydratuje a velká sklenice vody po ránu je správný nakopávač). Díky kyselině HA dále máte jistotu, že se voda v těle udrží a dostane se tam kam je potřeba – buňkám.

Je super, že se jedná o českou firmu, která používá velmi kvalitní kyselinu HA ze Švýcarska.

Navíc kyselina HA nepůsobí jen na pleť ale na celkovou kondici těla.

 

Vitamíny

Těch sem během minulého roku zkusil fakt kopec. Od veganských, přes fitness až po tekuté.

Na začátek je důležité říct si, na co přesně vitamíny potřebujeme, které nám chybí a co je vlastně cíl. Jinak je to podle mě vyhazování peněz.

Jakmile to bude opět možný, chystám se na SoCheck – test hladiny vitamínů v těle, ať vím co přesně potřebuju. Plánuju vyrazit do Impera Beauty Boutique

Nejvíc spokojený jsem ale byl s vitamíny Glutation a Liposomální Céčko.

Měl jsem combo vitamínů: Glutation, C a D3+K3 balíček najdete tady.

 

Jestli znáte vitamínový infuze, cítil jsem dost podobně, jen s delším účinkem. Tyhle vitamíny užíváte cca 14 dní, jsou tekuté, takže je přidáte do sklenice vody a chutnají dobře. Nebyl jsem ani jednou nemocnej a můj level energie a dobrý nálady byl dost vysoko. Právě proto bych dal tyhle kombinaci 10 z 10. Občas sem se divil sám sobě, proč mám dobrou náladu a tolik energie.

Na Topkosmetika.online pokukuju teď po nějakém detoxu a také zinku.

 

Kalcium,Biosil, vitamín B a další…

Občas jsem zobal i další doplňky stravy ale přiznám se, že mi to nevydrželo dost dlouho na to abych něco poznal nebo vnímal rozdíl.

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *